سرگرمی با اسکای دایوینگ

آیا شما رویای پرواز در آسمان را دارید؟ تا به حال به یاد گرفتن اسکای دایو یا همان سقوط آزاد در آسمان، فکر کرده اید؟ اسکای دایو، پرش آزاد و تعادلی در آسمان است که شما در بالاترین ارتفاع مجاز در آسمان با استفاده از تجهیزات مخصوص و همچنین آموزش های لازم مربیان اسکای دایو، می توانید مثل یک پرنده در آسمان پرواز کنید. در اسکای دایو، ترس و سقوط جای خود را به هجوم آدرنالین و هیجان می دهد. تجربه ی پرواز در آسمان، شاید خاص ترین تجربه ای باشد که شما از سفر های خود بتوانید به دست آورید. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا به اتفاق هم دستورالعمل گام به گام اسکای دایو را داشته باشیم.

برای این که اسکای دایو ( SKYDIVE) کنید، از ابتدا شمارا به آسمان نمی برند بلکه مراحل خاص و ویژه ای است ک باید آن ها را بر روی زمین بیاموزید و سپس به آموزش در آسمان برسید. خاطرتان جمع باشد، مربیانی که به شما اسکای دایو را یاد می دهند، از مربیان کار آزموده و مورد تایید AFF هستند و جز مربیان ارشد رشته ی خود محسوب می شوند. یادگیری اسکای دایوینگ شامل ۹ مرحله است که باید مرحله به مرحله ی آن را به خوبی فرا گیرید تا وارد مرحله ی بعدی شوید.

مراحل اولیه ی اسکای دایو انفرادی است اما نگران نباشید، مربیانی که برای یادگیری این رشته انتخاب می شوند آن قدر شور و هیجان دارند و حرفه ای هستند که نمی گذارند شما اضطرابی را در خود حس کنید. پس از آن که تمرینات زمینی را به خوبی و جامع انجام دادید و نمره ی قبولی را از مربیان خود گرفتید، در اولین پرواز مربیان از شما می خواهند که پرواز را آغاز کنید. ارتفاع هواپیمای شما در فراز ۴۵۰۰ پایی آسمان است. چتر نجات خود را حتما امتحان کنید تا موقع سقوط به مشکل برنخورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *